Virtuóz technické dokonalosti.

Harmonická souhra první třídy technologie a elegantní design, Metz Primus představuje výšku televizní kultury. Dokonalé řemeslné provedení ze dřeva, skla a kovu, které esteticky neponechává nic náhodě. Metz Primus série je technologické mistrovské dílo, které má v první řadě vynikající kvalitu obrazu a zvuku a nechává tak vyniknout tradiční německou řemeslnost.

Pravda je kvalita v detailu.

Během posledních 70 let získala firma Metz smysl pro to, co je důležité. Je to vysoká řemeslná zručnost a cit pro detail. Metz Sirius je filigránský designerský kus. Velkou pozornost věnoval výrobce také funkcím televizoru.  Plynulý pohyb v reálném čase, ostrost hran je díky technologiím samozřejmostí čímž zajištuje dokonalou kvalitu obrazu a ani zvuk nezůstává v ničem pozadu. Integrovaný pevný disk rekordéru vám umožní sledovat to, co chcete, kdy chcete, zkrátka Sirius je televizor s prémií německé kvality. Je vyráběn ve velikostech 42, 37 a 32 palců.

Kompletní sortiment najdete na internetových stránkách výrobce www.metz.de nebo na stránkách oficiálního dovozce firmy Perfect Sound www.metzTv.cz  kde najdete i kompletní ceník prodávaného sortimentu

Zakoupit elektroniku Metz můžete u nás nebo u oficiálních dealerů na území Čech a Moravy za ceny odpovídající cenám německým. Nemusíte tedy pro svůj vyhlídnutý televizor jezdit za hranice abyste měli výhodnější nákup jako je to u většiny značkové elektroniky.